Автоломбарди – найкраще рішення для тих, кому терміново потрібна величезна сума грошей. В Інтернеті можна знайти безліч ресурсів, а у великих містах понад 500 відділень, які пропонують оформити позику під заставу машини. Але як із усього цього  розмаїття фінансових установ обрати якісного кредитора? Друзі, сьогодні ми розповімо вам, як знайти надійний автоломбард.

Умови

Перш ніж оформлювати кредит у фінансовій установі, необхідно вивчити умови, які вони пропонують. Зверніть увагу на:
  • відсоткову ставку за договором – крім тіла кредиту вам доведеться платити і відсотки. Визначте, чи буде ця сума для вас посильною;
  • умови оформлення та зберігання заставного транспорту – залишаючи автомобіль як заставу, ви повинні бути впевнені, що ваше майно під надійним захистом. У хорошого автоломбарду є своя стоянка, яку клієнт має право відвідати в будь-який момент. Перевага Автоломбарду «ПЕРШИЙ» серед інших полягає в тому, що ми не вилучаємо авто, воно залишається у вашому користуванні на весь термін виплати кредиту.

Відгуки та репутація

Якою б яскравою не була реклама та привабливими умовами, зворотній зв’язок від попередніх клієнтів говорить про компанію набагато більше. Вивчіть відгуки про кредитора на незалежних ресурсах. Якщо в них вас щось насторожило – краще не звертайтеся за послугами до цього автоломбарду.

Наявність статутних документів у відкритому доступі

Кожен офіційний автоломбард повинен надати статутні документи, які мають лежати у відкритому доступі. До них відносять:
  • ліцензію;
  • договір публічної оферти;
  • фінансову звітність.
Якщо ви не знайшли їх на сайті кредитора, то перед вами шахраї. Навіть якщо майданчик виклав усі документи, рекомендуємо пробити їх у відкритому реєстрі.

Сервіс та кваліфікація персоналу

Сучасний ломбард – це вже не похмуре місце, як раніше. Вам має бути комфортно в офісі кредитора. Також неабияку роль грає і персонал. Він має бути ввічливий, кваліфікований та вміти відповідати на всі ваші запитання. Відділення Автоломбарду «ПЕРШИЙ» – це світлі приміщення зі зручним розташуванням. Наш кредитний експерт відповість на всі ваші запитання швидко, по суті. Сподіваємося, що ця інформація була корисною для вас і з її допомогою ви зможете обрати надійний автоломбард. Ну, а ми завжди будемо раді бачити вас в Автоломбарді «ПЕРШИЙ», щоб надати швидку фінансову допомогу.