А ви потрапляли в ситуацію, коли потрібні великі гроші та терміново? Якщо ви власник авто, то перша думка, яка може виникнути, це продати автомобіль і швидко! А якщо ми скажемо, що знаємо варіант, при якому ви і з улюбленою ластівкою залишитеся, і потрібну суму отримаєте? Цікаво? Тоді читайте далі.

Вигоди оформлення кредиту під заставу автомобіля

Якщо ви плануєте продавати машину, на якій їздите зараз, щоб купити нову, тоді збут старого транспорту цілком виправданий. В інших ситуаціях це абсолютно безглуздо, тому краще залишити машину у заставу. Зараз ми пояснимо чому.

Пошук покупців

Щоб продати автомобіль, потрібно реєструватися на різних онлайн-авторинках, вивчати пропозиції, довго спілкуватися з потенційними покупцями та влаштовувати нескінченні покази товару. Все це забирає багато часу і сил. Подаючи заявку на кредит в Автоломбарді «ПЕРШИЙ», ви отримуєте гроші вже в день звернення, одразу після огляду транспорту кредитним експертом.

Зміна ритму життя

Люди, які звикли їздити на машині, важко повертаються до громадського транспорту або таксі. З продажем авто життя змінюється не тільки у вас, а й в  усієї родини. Оформлюючи кредит під заставу авто в Атоломбарді «ПЕРШИЙ», ви отримуєте і потрібні гроші, і залишаєтеся зі своєю машиною. Ми не відправляємо заставний транспорт на штрафмайданчики та не встановлюємо на нього трекер пересування. Ви продовжуєте користуватися своєю машиною у звичному режимі.

Паперова тяганина

Для того, щоб продати машину, необхідно витратити багато часу і грошей на збір та переоформлення потрібних паперів. Додайте також у цей чек послуги нотаріуса. В Автоломбарді «ПЕРШИЙ» ви отримаєте гроші з мінімальним пакетом документів, до якого входять:
  • паспорт громадянина України чи ID-картка;
  • ІПН;
  • техпаспорт на автомобіль;
  • поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності.
Також ви не зазнаєте жодних фінансових витрат під час оформлення договору та консультацій з нашим кредитним експертом. Ця послуга є повністю безкоштовною.

Зайві стреси

Продаючи машину, можна часто потрапити до рук шахраїв. Якщо вам не пощастить під час продажу, то можна залишитися і без машини, і без грошей, і без таких необхідних нервових клітин. Діяльність Автоломбарда «ПЕРШИЙ» легальна та регламентується законодавчо. Після оформлення кредиту у вас залишається офіційний договір, в якому прописані права та обов’язки кожної зі сторін. Вигоди від оформлення кредиту під заставу автомобіля очевидні. Подаючи заявку на позику в Автоломбарді «ПЕРШИЙ», ви отримаєте до півмільйона гривень швидко, без паперової тяганини та стресів.