Про нас

«Перший» – мережа ломбардних відділень нового формату, створена в 2018 р. Наша місія – надавати громадянам України віком від 18 років фінансову підтримку за комфортними для них умовами.

Зручне розташування

Відділення ломбардів «Перший» доступні у спальних та центральних районах населених пунктів (ринків, зупинок) – там, де люди проводять основну частину часу та їм зручно користуватися нашими послугами. Всередині – це яскраві, світлі, затишні приміщення, в яких приємно знаходитися. Деякі з них – з окремими вікнами для різних видів застави. Ми робимо все для того, щоб уникнути черг і прискорити видачу кредиту.

Приємне обслуговування

Наші кредитні експерти – фахівці, які пройшли курси професійної підготовки в навчальному центрі нашої Компанії. Тому вони завжди можуть точно оцінити заставу і відповісти на всі питання щодо кредитування. Ми хочемо зробити процес отримання позики максимально швидким, вигідним і зручним для клієнта. Тому незабаром плануємо додати нові види застави і запропонувати більш цікаві умови і види кредитування. Звертайтеся в ломбард «Перший», коли потрібно оперативна фінансова допомога.

Ломбард «Перший» – завжди допоможе

  Фінансова звітність

  Перейти

  Політика конфіденційності

  Перейти

  Механізм захисту прав користувача

  Перейти

  Паспорт споживчого кредиту

  Відкрити

  Договір автокредитування

  Відкрити

  Договір застави

  Відкрити

  Правила автокредитування

  Відкрити

  % СПЛАТИТИ ЗА КРЕДИТ