Коли власнику авто терміново потрібні гроші, то двома першими установами, про які він думає, будуть банк та автоломбард. Але що ж із цього обрати? Де умови кращі? Друзі, сьогодні ми розберемо всі плюси та мінуси кредитування під заставу машини у банку та в Автоломбарді «ПЕРШИЙ».

Швидкість подання заявки

Перш, ніж отримати бажану суму грошей, потрібно подати заявку до фінансової організації. Банки вимагають у позичальників великий пакет документів, присутність поручителів та пояснення причин отримання грошей. Навіть, якщо ви зберете всі потрібні довідки, знайдете довірених осіб та наведете вагомий аргумент, навіщо вам потрібні гроші, банк може відмовити вам у кредиті, не пояснюючи причини. В Автоломбарді «ПЕРШИЙ» для отримання кредиту вам потрібен мінімальний пакет документів, до якого входять:
  • паспорт громадянина України або ID – картка;
  • ІПН;
  • техпаспорт автомобіля;
  • страховий полюс, що діє, на автомобіль.
Також ми не вимагаємо присутності поручителів під час оформлення позики та не питаємо, навіщо вам споживчий кредит.

Швидкість схвалення кредиту

Банківські установи можуть схвалювати кредит протягом кількох робочих днів. Якщо гроші вам потрібні не дуже терміново, тоді такий варіант вам підійде. Але коли гроші потрібні терміново, тоді варто пошукати інший варіант. В Автоломбарді «ПЕРШИЙ» ви отримаєте потрібну суму грошей у день звернення після огляду автомобіля кредитним експертом. Гроші будуть видані готівкою або переведені на картку. Ще один приємний бонус: автомобіль залишається з вами, і ви можете продовжувати користуватися ним весь термін виплати кредиту.

Процентна ставка

Плануючи оформляти позику, врахуйте і той момент, що крім тіла кредиту, основної суми, яку ви хочете отримати, вам доведеться сплачувати відсоток за використання позики. У банку ставка може стартувати з 5%. Якщо ви хочете отримати гроші під низький відсоток, але немає часу шукати банк із відповідними умовами, тоді вам точно до Автоломбарду «ПЕРШИЙ». Ми пропонуємо нашим клієнтам низьку відсоткову ставку. Крім того, у вас є можливість зменшити її вартість. Для цього будьте постійним клієнтом Автоломбарду «ПЕРШИЙ», вчасно робіть внески за договором. Також не забувайте брати участь у наших акціях, щоб отримати знижки на відсотки. Банк чи автоломбард – вибір, який робить кожен для себе. Друзі, якщо вам знадобиться швидка фінансова допомога, ми завжди раді бачити вас в Автоломбарді «ПЕРШИЙ».