Автоломбард – швидкий та зручний спосіб отримати велику суму на комфортних умовах. Але як з’явився цей метод кредитування? Друзі, сьогодні Автоломбард «ПЕРШИЙ» розповість вам, як виникли ці фінансові установи, які плюси у них зараз і що пропонує наша кредитна організація. Також з нашими перевагами ви можете ознайомитись на сторінці “Про нас”.

Як і коли з’явилися автоломбарди

Перший у світі автоломбард з’явився у США у середині ХХ століття. Власник ломбарду вирішив, що було б не погано пропонувати своїм клієнтам більшу суму грошей, ніж та, яку вони могли б отримати за золото чи предмети антикваріату, під заставу їхніх автомобілів. Цей метод кредитування почав швидко набирати популярності в Америці і вже через 3 роки вийшов на європейський ринок. Перший автоломбард в Україні з’явився у далеких 2000-х у Києві. Спочатку це були приватні особи, які не завжди мали потрібну ліцензію та документи. Їхніми послугами часто користувалися мешканці столиці, яким терміново була потрібна велика сума. Згодом автоломбарди почали нарощувати свою популярність та поширилися по всій Україні. Зараз це офіційні та ліцензовані кредитні організації, які пропонують своїм клієнтам велику суму грошей швидко та з прийнятними відсотками.

Плюси автоломбардів

Кредитування під заставу авто має безліч переваг. Давайте розглянемо їх на прикладі сильних сторін Атоломбарда «ПЕРШИЙ»:
  • мінімальний пакет документів;
  • зручне подання заявки та швидке схвалення позик;
  • відділення у зручних локаціях по всій Україні;
  • можливість отримати до півмільйона гривень під низький відсоток;
  • автомобіль залишається з вами на весь час виплати кредиту і ви можете продовжувати користуватися ним без обмежень.
В Автоломбарді “ПЕРШИЙ” ви отримаєте потрібну суму на бажаний термін вже в день звернення. Після огляду автомобіля кредитним експертом вам видадуть гроші готівкою або на картку. Автоломбарди – один із найкращих сучасних способів отримання грошей без зайвої бюрократії та перевірок. Друзі, якщо вам знадобиться швидка фінансова допомога, Автоломбард «ПЕРШИЙ» надасть її і завжди буде радий бачити вас серед наших клієнтів. Беріть гроші під заставу автомобіля, коли потрібно та на що потрібно.