Як і будь-яка фінансова організація, автоломбарди також мають свої переваги та недоліки. Зараз ми допоможемо вам розібратися в цій темі на прикладі Автоломбарду «ПЕРШИЙ». Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто оформлювати кредит у таких організаціях, тоді візьміть цей список собі на озброєння та ознайомтеся з інформацією на нашій головній сторінці.

Плюси оформлення кредиту в автоломбарді

Послуга кредитування під заставу автомобіля має багато переваг. Інакше вона не була б настільки популярною серед українців. Давайте розберемо переваги на прикладах:
  1. Швидка подача заявки та її погодження – ви можете подати заявку на отримання грошей у найближчому відділенні Автоломбарду «ПЕРШИЙ» або на нашому сайті онлайн. Вам видадуть потрібну суму в день звернення після огляду машини кредитним експертом.
  2. Мінімальний пакет документів – щоб отримати кредит під заставу автомобіля в автоломбарді «ПЕРШИЙ», вам потрібно надати мінімальний пакет документів, який завжди під рукою. До нього входять: паспорт громадянина України або ID – картка; ІПН; техпаспорт на автомобіль; поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності на автомобіль, термін дії якого закінчується не раніше ніж за 3 місяці з моменту звернення.
  3. Низький відсоток – відсоток за користування кредитними грошима в Автоломбарді «ПЕРШИЙ» один із найнижчих на ринку. Крім того, наші клієнти можуть отримати знижки на сплату кредитної ставки, беручи участь у наших акціях.
  4. Авто залишається з вами – однією з головних переваг Автоломбарду «ПЕРШИЙ» є те, що ми не інкасуємо заставний автомобіль. Ви можете продовжувати користуватися машиною. Також ми не встановлюємо трекер пересування на заставне майно.
  5. Зручне розташування відділень – точки Автоломбарду «ПЕРШИЙ» розташовані по всій Україні. Ми вибираємо найбільш відвідувані локації в містах, щоб вам було зручно дістатися до нас для отримання кредиту.

Мінуси оформлення кредиту в автоломбарді

Незважаючи на зручність та швидкість отримання кредиту під заставу авто в Автоломбарді «ПЕРШИЙ», тут, як і скрізь, є свої мінуси. Недоліком для деяких наших клієнтів може стати те, що ми не приймаємо автомобілі, що старші за 20 років, з явними пошкодженнями і не на ходу. Також як застава не підходять машини, які не пройшли розмитнення. Важливо: особистість клієнта та власника машини за техпаспортом мають  співпадати. Інакше в отриманні кредиту буде відмовлено. Отримання грошей під заставу автомобіля – процедура, яка має безліч плюсів. Але, перш ніж оформляти договір, подумайте, чи не є для вас істотними ці мінуси.