Часто шукаєте інформацію про те, як оформити машину у заставу та отримати потрібну суму грошей? Повірте, у нас це простіше, ніж ви думаєте! В Автоломбраді «ПЕРШИЙ» ви можете оформити позику двома зручними способами: у відділеннях автоломбарду та через подачу онлайн-заявки. Сьогодні ми розповімо вам докладніше про обидва ці варіанти. Як оформити кредит під заставу авто у відділенні Автоломбарду «ПЕРШИЙ»:
 1. Завітайте до найближчого відділення ломбарду. Зі списком найближчих до вас точок можна ознайомитись на нашому сайті.
 2. Подайте заявку на отримання кредитних коштів.
 3. Зачекайте, доки наш кредитний експерт розгляне її, оцінить ваше авто та заповнить потрібні папери.
 4. Отримайте необхідні гроші вже у день оформлення угоди.
Бажаєте прискорити отримання кредиту? Це можливо! Подайте заявку на отримання позики онлайн та заощаджуйте свій час! Як оформити машину в заставу та отримати онлайн-кредит:
 1. Подайте заявку на отримання кредиту на нашому сайті: вкажіть свої дані, контактний номер телефону та інформацію про автомобіль: бренд, модель, рік випуску та пробіг.
 2. Дочекайтеся зворотного дзвінка від нашого кредитного експерта. Назвіть зручну для вас дату, час та адресу відділення Автоломбарду «ПЕРШИЙ» для «живого» огляду авто.
 3. Під’їдьте до відділення Ломбарда «ПЕРШИЙ» у призначений день для оцінки вашого авто та укладання договору.
 4. Отримайте необхідні гроші в день оформлення угоди.
Окрім швидкого та зручного оформлення кредиту, нашим клієнтам ми пропонуємо такий бонус: авто залишається з вами! Ви продовжуєте користуватися транспортним засобом під час виплати кредиту. Для отримання кредиту під заставу автомобіля потрібний мінімальний пакет документів. До нього входить:
 • паспорт громадянина України чи ID-картка, ІІН;
 • технічний паспорт на транспортний засіб;
 • поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, термін дії якого закінчується не раніше 3 місяців з моменту подання заявки до Автоломбарду «ПЕРШИЙ».
Оформлення позики під заставу транспортного засобу – швидка, зручна та безпечна процедура. Ми не перевіряємо вашу кредитну історію, як у інших фінансових організаціях. Це робить відсоток відмови в отриманні позики у нас настільки низьким. Також ми відповідально ставимося до зберігання персональних даних наших клієнтів. Всі отримані особисті дані наших клієнтів знаходяться під захистом служби безпеки Ломбарда «ПЕРШИЙ». Ви можете бути впевнені, що ваші персональні дані у повній безпеці і нікуди не «втечуть».