Кредит під заставу авто – один із найшвидших і найпростіших способів отримати велику суму грошей на вирішення своїх побутових та бізнес-питань. З кожним днем ​​організацій, які пропонують вигідні умови в оформленні кредиту під заставу транспорту, стає дедалі більше. Обирати організацію та умови кредитування необхідно дуже ретельно, щоб не стати жертвою шахраїв. Сьогодні Автоломбард ПЕРШИЙ розкаже, за якими ознаками можна виявити нелегальні чи «сірі» автоломбарди. На що необхідно звернути увагу, щоб не стати жертвою «сірих» автоломбардів:
  1. Співробітник нелегального автоломбарду підганяє вас, щоб якнайшвидше завершити угоду, не даючи часу вивчити деталі договору та подумати.
  2. Затягується процес перевірок чи виплат грошей, після оцінки заставного майна.
  3. Вам пропонують підписати ще не заповнений бланк договору, аргументуючи тим, що решту даних фахівець впише сам після оцінки авто.
  4. Організація не приймає платежі за договором через безготівковий розрахунок, оскільки вони не мають зареєстрованого банківського рахунку.
  5. Ви не можете знайти статутних документів, що підтверджують легальність діяльності автоломбарду. Також слідів цієї організації немає у державному реєстрі України.
  6. Договір має багато сторінок, умови викладені складними словами. Є безліч виносок, написаних дрібним шрифтом.
  7. Співробітник автоломбарду ухиляється від відповіді, не може конкретно відповісти на поставлене питання, намагається постійно перенаправляти вашу увагу на щось інше під час оформлення договору.
Якщо під час оформлення договору з фінансовою організацією, у вас виникли хоч якісь сумніви, то краще не зв’язуйтесь з таким кредитором. Легше не допустити укладення сумнівного договору, ніж витрачати свій час, нерви та здоров’я на повернення свого майна та грошей. Друзі, Автоломбард «ПЕРШИЙ» пропонує вам не лише швидкий і вигідний кредит під заставу автомобіля, який залишиться у вашому користуванні на весь час дії договору, а й чесні прозорі умови. Ми є офіційно зареєстрованою юридичною особою та працюємо відповідно до положень, що стосуються діяльності ломбардів. З усіма статутними документами, що можуть бути вам цікавими, фінансовими звітами ви можете ознайомитися на офіційному сайті. Довірчі стосунки з клієнтами та чесне ведення бізнесу – наш пріоритет!