Гроші під заставу авто з правом керування – процедура, яка дозволяє швидко отримати потрібну суму грошей для вирішення побутових та бізнес питань. Давайте уявимо ситуацію: ви вже зважилися на оформлення позики, використали калькулятор, щоб дізнатися суму, на яку можете розраховувати, але у вас залишається питання: «А як саме відбувається процедура видачі кредиту під заставу машини?» Друзі, сьогодні Автоломбард «ПЕРШИЙ» розповість вам про те, як відбувається кредитування у нас і на що варто звернути увагу.

Як оформити кредит під заставу авто з правом водіння

Наші клієнти можуть подати заявку на отримання грошей під заставу авто двома способами, обираючи найзручніший для себе: під’їхати до найближчого відділення Ломбарду «ПЕРШИЙ» або подати онлайн-заявку на сайті. Оформлення кредиту в нашому автоломбарді відбувається так:
  1. Подання заявки: вибір зручного дня та часу для огляду транспорту кредитним експертом.
  2. Проведення попередньої оцінки автомобіля та обробка даних.
  3. Укладання договору та видача потрібної суми грошей.
Огляд автомобіля, перевірка даних та укладання договору проходять швидко. Ви отримаєте свій споживчий кредит у день звернення.

Вимоги до позичальника

Щоб отримати кредит під заставу авто в Автоломбарді «ПЕРШИЙ», клієнт має відповідати низці вимог. Але нехай вони вас не лякають. Вимоги до позичальника:
  • бути громадянином України, мати паспорт із реєстрацією або ID-картку, ІІН;
  • бути старше 18 років;
  • бути власником автомобіля за технічним паспортом;
  • мати офіційне працевлаштування або інше джерело стабільного прибутку понад 3 місяців.

Вимоги до заставного автомобіля

Автоломбард «ПЕРШИЙ» видає кредит під заставу вантажних, легкових, автомобілів, мотоциклів та сільськогосподарської техніки, якщо вони відповідають нашим вимогам:
  • транспорт має бути не старший 20 років;
  • автомобіль повинен мати українську реєстрацію;
  • автомобіль повинен бути застрахований, поліс цивільно-правової відповідальності має закінчуватися не раніше ніж за 3 місяці з моменту звернення.
Ми намагаємось надати нашим клієнтам лояльні та зрозумілі умови кредитування. Якщо у вас залишилися питання щодо оформлення позики під заставу транспорту, ви можете поставити їх у нашому онлайн-чаті або зателефонувати на гарячу лінію Автоломбарду «ПЕРШИЙ». Наш клієнтський сервіс з радістю дасть розгорнуту відповідь на будь-яке питання, що вас цікавить!