Ви збираєтеся взяти споживчий кредит під заставу автомобіля в Автоломбарді «ПЕРШИЙ»? Тоді ця стаття точно буде корисною та цікавою для вас. Друзі, сьогодні Автоломбард «ПЕРШИЙ» розповість вам про те, які документи знадобляться для оформлення позики під заставу авто в нашій фінансовій організації.

Список документів для позичальника

Під час оформлення кредиту під заставу авто в Автоломбарді «ПЕРШИЙ» клієнт має надати пакет документів, до якого входять такі довідки, що засвідчують його особу та підтверджують дохід:
  • паспорт громадянина України чи ID-картка;
  • ідентифікаційний податковий номер (ідентифікаційний код);
  • довідка про офіційне працевлаштування або будь-який інший вид стабільного заробітку від 3 місяців.
На збирання цього пакету документів піде небагато часу, оскільки вони завжди під рукою. Ми не вимагаємо довідки про доходи або склад сім’ї, як в інших фінансових установах. Якщо у вас виникли труднощі зі збиранням необхідних паперів, повідомте про це нашого кредитного експерта. Він підкаже вам найкращий варіант дій у ситуації, що склалася. Також ви можете звернутися до клієнтського сервісу Автоломбарду «ПЕРШИЙ» задля отримання необхідної інформації.

Пакет документів на автомобіль для оформлення позики

Під час оформлення кредиту під заставу автомобіля власник має надати такі документи на транспортний засіб:
  • українська реєстрація транспортного засобу;
  • технічний паспорт, в якому зазначено власника транспортного засобу (Важливо: особа клієнта та власника машини повинні збігатися);
  • поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, термін дії якого має закінчуватись не раніше 3 місяців з моменту звернення до Автоломбарду «ПЕРШИЙ».
Важлива інформація для клієнтів: Автоломард «ПЕРШИЙ» приймає у якості застави лише ті автомобілі, які не старші за 20 років та у справному стані.