Автоломбарди ставлять величезні відсотки за договором, продають машини без відома господарів, і взагалі, гірше за ломбарди немає нічого! Ви теж вірите в ці страшилки про ломбард для автомобілів? Зараз ми розберемо з вами популярні міфи про автоломбарди та розповімо, чому в них не треба вірити. Зробимо це на прикладі Автоломбарду «ПЕРШИЙ».

Міф 1: Автоломбарди – це для незаможних та бандитів

Серед клієнтів Автоломбарду «ПЕРШИЙ» люди з різних соціальних прошарків та з різним рівнем достатку. У нас беруть кредити під заставу авто на вирішення різних побутових та бізнесових питань. Ми однаково шанобливо ставимося та цінуємо кожного нашого клієнта. На додачу до цього міфу, можна розвінчати і таку оману, що автоломбарди скуповують викрадені автомобілі. Автоломбард «ПЕРШИЙ» перевіряє заставне майно перед оформленням документів та тісно співпрацює із правоохоронними органами.

Міф 2: поки машина під заставою її можуть переоформити або продати

Ми не можемо продати заставне майно наших клієнтів без їхнього відома. Поки ви сплачуєте кредит під заставу автомобіля, він залишається у вашій повній власності. Ви продовжуєте розпоряджатися транспортом так, як завгодно. Важлива інформація для клієнтів: ми не укладаємо договір під заставу тих машин, які взяті у ще не виплачений кредит і не розмитнені автомобілі. Також ви не зможете продати заставний автомобіль доти, доки виплачуєте кредит в Автоломбарді «ПЕРШИЙ».

Міф 3: у автоломбардах величезні відсотки

Ми прагнемо, щоб кредити під заставу машини в Автоломбарді «ПЕРШИЙ», були доступні кожному. Процентна ставка у нашій кредитній установі становить не більше 3%. Крім того, у нас ви можете отримати знижки на сплату відсотків. Що для цього потрібно зробити:
  • станьте нашим постійним клієнтом та вчасно виплачуйте кредит;
  • беріть участь у наших акціях та користуйтеся спеціальними пропозиціями.
Крім того, якщо порівнювати відсоток за користування кредитними грошима від Автоломбарду «ПЕРШИЙ» та в інших фінансових організаціях, можна побачити, що відсоткова ставка за кредитом у нас нижче. Як ви можете помітити, міфи про автоломбард зовсім не обґрунтовані. Оформлюючи кредит під заставу авто, ви можете бути впевнені, що отримаєте бажану суму грошей, і будете спокійними за своє заставне майно. Друзі, Автоломбард «ПЕРШИЙ» завжди радий бачити вас серед наших клієнтів та надати швидку фінансову допомогу.