Послуга кредитування під заставу автомобіля – один із найшвидших та найдієвіших способів отримати велику суму швидко. Незважаючи на свою популярність, багато клієнтів автоломбрадів не зовсім розуміють, як ці фінансові організації працюють і що потрібно зробити для отримання позики. Друзі, сьогодні Автоломбард «ПЕРШИЙ» розповість вам, як працюють наші відділення та як відбувається видача кредитів під заставу авто у нас.

Як працює Автоломбард «ПЕРШИЙ»

Головна наша мета – надавати швидку фінансову допомогу нашим клієнтам. Щоб отримати позику у нас, потрібно зробити 5 простих кроків:
  1. Подайте заявку на отримання кредиту на нашому сайті або по телефону.
  2. Запишіться на огляд машини кредитним експертом на будь-який зручний для вас день та час.
  3. Зачекайте, доки кредитний експерт проведе огляд машини та озвучить суму кредиту, на яку ви можете розраховувати.
  4. Якщо всі умови та сума вас влаштували, укладіть договір.
  5. Отримайте гроші готівкою або переказом на картку.
Крім необхідної суми, ви також отримуєте ще один приємний бонус: авто залишається з вами на весь термін виплати кредиту. Вам не доведеться відвозити свою машину на штрафмайданчик, терміново шукати інший спосіб пересування містом та якось міняти звичний ритм життя. Ваша ластівка залишається з вами.

Як розрахувати свій кредит перед поїздкою до автоломбарду?

В Автоломбарді «ПЕРШИЙ» ви можете дізнатися про приблизну суму та кількість відсотків від суми вашого кредиту за користування позикою ще до поїздки до нас на відділення. Для цього скористайтесь кредитним калькулятором на нашому сайті. Для попереднього розрахунку необхідно ввести такі дані:
  1. Марку, модель та рік виробництва авто.
  2. Пробіг машини.
  3. Вибрати потрібну суму.
  4. Вказати бажаний термін кредитування.
Решту розрахунків зробить наш калькулятор. Все дуже швидко та просто! Важлива інформація для наших клієнтів: онлайн-калькулятор може лише назвати приблизну суму. Точну інформацію надає лише кредитний експерт Автоломбарду «ПЕРШИЙ» після «живого» огляду автомобіля.