У житті кожного хоч раз виникала ситуація, коли терміново потрібні були гроші. Більш того, була необхідна велика сума. Але що робити і як її отримати – це питання, які залишаються в головах людей невирішеними. З появою автоломбарду ПЕРШИЙ це питання відпало. Наша організація дозволяє отримати кредит під заставу авто! Величезною перевагою є те, що ви і далі продовжуєте їздити на своїй машині, але вже з потрібною сумою грошей. З одним питанням розібралися. Але як отримати кредит за свою машину? Автоломбард ПЕРШИЙ створив максимально зручні і комфортні умови для отримання позики під заставу машини.

Давайте розберемо докладніше, як отримати кредит:

  1. . Дзвінок в клієнтський сервіс – розкажіть, яка у вас машина і озвучте її характеристики. Ці дані будуть впливати на оцінну вартість транспорту, а також на суму кредиту, яку ви можете отримати.
  2. Оцінка – фахівець робить попередню оцінку БЕЗКОШТОВНО, виходячи з опису характеристик машини.
  3. Запис на зустріч – якщо вас влаштувала попередня оцінна вартість, то потрібно приїхати для оцінки застави наживо.
  4. Надання документів – для того, щоб взяти позику, вам не потрібно збирати купу документів. Необхідні лише паспорт, ідентифікаційний код, документи на транспорт і страховка. Якщо Ви в шлюбі, то потрібно надати нотаріально завірену згоду чоловіка / дружини на заставу.
Кредит під заставу авто  

Як отримати кредит під заставу авто: вимоги

Також важливим показником, що дозволяє оформити кредит під заставу автомобіля, є характеристики машини і документи на неї. Давайте розглянемо докладніше вимоги, дотримуючись яких ви зможете отримати кредит:
  1. Машина повинна бути не старше 2000 року випуску.
  2. Авто має бути справним і на ходу.
  3. Машина повинна мати українську реєстрацію.
  4. Наявність полісу страхування цивільно-правової відповідальності на авто. Термін його дії повинен закінчуватися не раніше трьох місяців з моменту звернення.
Якщо ваша застава підійшла під усі характеристики, то бажаний кредит можна отримати протягом 15 хвилин, після огляду і оцінки його наживо нашим фахівцем. Отримавши гроші, ви їдете на своєму авто із необхідною сумою в кишені. Тепер на обидва важливі питання, де взяти велику суму грошей і як оформити кредит під заставу авто, у вас є відповіді. Автоломбард ПЕРШИЙ – це надійний фінансовий помічник, який завжди поруч!