Довідка про доходи – один з найважливіших документів, на який спираються фінансові організації при схваленні кредиту. Але що робити, якщо таку виписку клієнт надати не може, а велика сума грошей потрібна терміново? Вихід є! Кредит під заставу авто без довідки про доходи від автоломбарду ПЕРШИЙ. Друзі, сьогодні ми розповімо вам про переваги цієї послуги і як оформити таку позику у нас.

Кредит під заставу авто без довідки про доходи: переваги

Як ми вже сказали, одна з головних наших переваг – відсутність перевірки довідки про доходи. Але це ще не все! Наші плюси:
 1. Комфортні умови – у вас є можливість дізнатися суму свого можливого кредиту і надіслати заявку, не виходячи з дому. Наш сайт вам у цьому допоможе. Якщо попередня вартість Вас влаштує, ви можете призначити зустріч з кредитним експертом на зручний для вас час. Відділення, в яких можна оформити позику, вказані на нашому сайті.
 2. Максимальний термін кредитування – ми пропонуємо нашим клієнтам оформити кредит під заставу машини терміном до 36 місяців.
 3. Швидке схвалення кредиту – після огляду автомобіля експертом ви отримаєте потрібну суму готівкою або на карту. Вам озвучать підтвердження про надання позики вже через 15 хвилин.
 4. Позика без перевірки кредитної історії – співробітники нашої компанії не перевіряють кредитну історію осіб, які подають заявку на отримання грошей.
 5. Доступна процентна ставка – ми надаємо низький відсоток за користування кредитними коштами. Підсумкова комісія залежить від того, чи використовуєте ви наші акційні пропозиції та від вашого статусу клієнта в нашій компанії.
 6. Зручні умови погашення – зробити щомісячний платіж по кредиту і сплатити відсотки ви можете як у відділенні автоломбарду ПЕРШИЙ, так і в своєму особистому кабінеті на сайті. Також нашим клієнтам доступне дострокове погашення позики. При передчасному закритті кредиту в нашій фінансовій організації вам не потрібно оплачувати штраф.

Кредит під заставу автомобіля без довідок: як отримати

Оформити кредит під заставу автомобіля без довідок про дохід в автоломбарді ПЕРШИЙ дуже просто! Ми пропонуємо лояльні умови отримання позики. Загальні вимоги до позичальника для отримання кредиту без довідки про доходи:
 • вік не молодший 18 років;
 • клієнт повинен бути власником транспортного засобу;
 • автомобіль на ходу, не старший 2001 року випуску;
 • документи, що засвідчують особу: паспорт громадянина України або ID – карта, ІІН;
 • українська реєстрація автомобіля, наявність поліса обов’язкового страхування і технічного паспорта;
 • нотаріально завірена згода чоловіка або дружини позичальника на отримання грошей під заставу автомобіля.
Важлива інформація: наша організація не видає гроші під заставу нерухомості. Ми видаємо кошти без запиту довідки про доходи тільки за авто. Кредит під заставу автомобіля без довідок про доходи – ідеальне рішення для тих, хто хоче отримати велику суму грошей швидко. Гроші будуть видані вже через 15 хвилин, готівкою або на картку. Автоломбард ПЕРШИЙ – займ для тих, хто цінує свій час! З правом керування