Терміново знадобилася велика сума грошей? Банки довго схвалюють кредит, вимагають великий пакет документів, а у друзів в борг брати не хочеться? А може у вас є авто, яке б ви хотіли обміняти на гроші? Друзі, рішення є! Потрібну суму ви зможете отримати, взявши кредит під заставу авто! Сьогодні Автоломбард ПЕРШИЙ розповість вам всі подробиці цієї послуги!

Терміновий кредит під заставу авто: що це таке?

Кредит в автоломбарді – це унікальна послуга, яка дозволяє отримати велику суму грошей терміново! При цьому тривалість надання займу обираєте ви! Всупереч загальній думці про те, що залишаючи майно в якості застави, вам доведеться терміново з ним розлучитися, у нас умови отримання кредиту зовсім інші. Клієнт продовжує користуватися своїм транспортним засобом, але може взяти гроші за нього на місці.

Кредит під заставу авто: переваги

Такий кредит має безліч переваг. Ось деякі з них
 1. Швидкість – ви можете взяти гроші в день угоди, вже через 15 хвилин. . Не потрібно терміново шукати порядного покупця, вибивати вигідну ціну, витрачати час на переоформлення документів. Автоломбард ПЕРШИЙ видасть вам гроші тут і зараз!
 2. Автомобіль залишається з вами – ми видаємо вам гроші, але автомобіль залишається у вас! Більше не потрібно мучити себе питанням: «А як я буду пересуватися містом?» і терміново шукати іншу машину. Ваша «ластівка» залишається з вами!
 3. Мінімальний пакет документів – збирати документи на продаж – справа клопітка і вимагає великої кількості часу. Щоб терміново взяти позику у нас, вам необхідно надати мінімальний пакет документів.

Кредит під заставу авто: міфи

Через те, що послуга займу в автоломбарді відносно нова і мало поширена, у клієнтів можуть виникнути нерозуміння і побоювання. Автоломбард ПЕРШИЙ хотів би розвінчати головні міфи, які пов’язані з цим бізнесом.
 1. Якщо я захочу терміново взяти кредит під заставу авто, то у мене його заберуть.
Це міф! Транспортний засіб залишиться при вас, і ви зможете далі їм користуватися!
 1. Якщо я не встигну погасити займ, то моє майно заберуть.
Це міф. Менеджер буде повідомляти вам про дати погашення платежу. У разі, якщо ви не зможете виплатити всю суму у встановлений термін, фахівець запропонує вам продовжити угоду! Кредит під заставу авто

Кредит від Автоломбарду ПЕРШИЙ – прозора послуга. Вам не варто хвилюватися за своє майно.

 1. Поки я буду виплачувати позику, моє авто може хтось перекупити.
Це міф! Майно залишається у вашій власності. Без згоди власника автоломбард не може виставити його на продаж. Кредит під заставу авто: як отримати гроші? Терміново взяти гроші, скориставшись послугами автоломбарду – дуже просто! Для цього необхідно виконати кілька простих умов. Умови для отримання кредиту:
 1. Автомобіль повинен бути на ходу.
 2. Власнику необхідно надати реєстрацію машини, обов’язково українську.
 3. Власник транспортного засобу повинен пред’явити страховий поліс на нього.
 4. Необхідно надати технічний паспорт, в якому вказано власника. Особистість господаря і клієнта, що звертається за послугою кредиту, повинні збігатися.
 5. Клієнт повинен пред’явити пакет документів, які засвідчують його особу: паспорт громадянина України, ІІН.
 6. Клієнт повинен надати виписку про своє працевлаштування і мати постійний дохід від 3 місяців.
 7. Якщо клієнт перебуває у шлюбі, необхідно пред’явити письмову згоду чоловіка або дружини про те, що вони не заперечують проти застави автомобіля.
На збір необхідних документів піде не більше 15 хвилин. Після обробки заявки і оцінки майна ви зможете взяти потрібну суму. На проведення операції піде близько 15 хвилин. Так півгодини відокремлюють вас від отримання необхідного кредиту на максимально вигідних умовах! Кредит від автоломбарду – ідеальний варіант для тих, кому потрібно терміново взяти гроші! Друзі, пропонуємо вам скористатися послугами Автоломбарду ПЕРШИЙ. У нас ви отримаєте швидке оформлення кредиту, вигідні умови, допомогу кваліфікованого персоналу і багато іншого! Скористайтеся послугою позики під заставу транспортного засобу та відчуйте всі переваги обслуговування нового рівня! З нами ти завжди ПЕРШИЙ!