Проблема поломки авто знайома кожному водієві. На жаль, це завжди трапляється в самий не підходящий момент. Тоді виникає питання: «Де терміново взяти гроші на ремонт авто? Як швидко зібрати потрібну суму? Друзі, сьогодні ми розглянемо з вами 3 основних способи, де можна терміново взяти гроші на ремонт: полагодити за гроші з сімейного бюджету, позичити у друзів і взяти кредит в автоломбарді під заставу транспортного засобу.

Варіант 1: терміново взяти гроші на ремонт з сімейного бюджету

Кожна сім’я збирає гроші в свій бюджет для особливих випадків: свята, поїздки, покупки для дому. Якщо відкладати щомісяця, то може вийти солідна сума. Давайте розберемо плюси і мінуси ремонту авто з сімейного бюджету. Плюси: 1. Можна полагодити машину вже тут і зараз. 2. Не потрібно терміново позичати потрібну суму у друзів або оформлювати кредит під заставу машини. Мінуси:
 1. Не можна приймати таке рішення одноосібно. Бюджет сімейний і як витрачати з нього гроші повинні вирішувати всі домочадці. Так що взяти гроші на ремонт авто ви зможете тільки після «сімейної ради».
 2. Погодьтеся, брати гроші, які можна витратити на відпочинок або приємні покупки, трохи прикро.

Варіант 2: терміново взяти гроші на ремонт у друзів

Друг – це той, хто пізнається в біді. Хороший товариш, безумовно, зможе дати вам гроші для полагодження машини, якщо вони терміново знадобилися. Давайте розберемо, які підводні камені можуть бути тут. Плюси:
 1. Можна позичити гроші у перевіреної людини.
 2. Сімейний бюджет залишається неушкодженим і немає потреби брати гроші в кредит.
Мінуси:
 1. Просити в борг у товаришів дискомфортно. Є ризик того, що вам відмовлять.
 2. Позичаючи гроші у друзів, ви відчуваєте себе зобов’язаним. Постійні нагадування про те, що вам потрібно терміново повернути гроші – ще один стрес. Навіщо Вам зайві хвилювання?
 3. Деякі товариші дозволяють взяти гроші тільки «під лічильник». Іноді сума відсотків набігає більше, ніж ви займали.

Варіант 3: терміново взяти гроші на ремонт в автоломбарді

Кредит під заставу авто – відносно нова послуга і тому малознайома. Однак, її популярність з кожним днем зростає. Зараз ми розповімо, як працює сервіс Автоломбард ПЕРШИЙ, які плюси і мінуси у нього є. Плюси:
 1. Можна терміново взяти гроші для ремонту авто і отримати їх уже через 15 хвилин після подачі заявки.
 2. Автомобіль, після отримання кредиту в Автоломбард ПЕРШИЙ, залишається при вас. Таким чином, ви можете взяти потрібну суму на ремонт, але ви продовжите користуватися транспортом. Вам не доведеться терміново шукати іншу машину.
 3. . Ви самі вибираєте потрібну суму кредиту.
 4. Ми пропонуємо взяти кредит до 30 днів. Але ви завжди можете продовжити термін позики.
 5. Можна самостійно розрахувати суму кредиту за допомогою онлайн – калькулятора сайту автоломбарду ПЕРШИЙ.
Мінуси:
 1. За користування кредитними коштами від Автоломбард ПЕРШИЙ під заставу авто нараховуються відсотки. Вони залежать від суми позики і терміну кредитування Але чи настільки вагомий цей мінус на тлі великої кількості плюсів, які дозволяють терміново взяти кредит на полагодження авто?
З правом керування

Як терміново взяти кредит на ремонт авто у нас?

Для того, щоб терміново взяти кредит на ремонт авто в автоломбарді ПЕРШИЙ, необхідно дотриматись кількох простих правил:
 1. Автомобіль повинен бути на ходу і не старше 2000 року випуску.
 2. Транспортний засіб необхідно застрахувати. Закінчення терміну поліса – не раніше 3 місяців до моменту звернення в ПЕРШИЙ Автоломбард.
 3. У машини повинна бути українська реєстрація.
 4. Клієнт повинен бути власником авто і надати технічний паспорт авто.
 5. При оформленні термінової позики необхідно надати документи, що засвідчують особу: паспорт і ІІН.
 6. . При оформленні кредиту для полагодження машини в автоломбарді необхідно взяти і надати довідку про офіційне або неофіційне працевлаштування і мати стабільний дохід не менше 3 місяців.
 7. Якщо ви перебуваєте в шлюбі, вам необхідно взяти і надати письмову угоду одного з подружжя на заставу машини в автоломбарду ПЕРШИЙ.
Взяти терміновий кредит на ремонт в автоломбарду ПЕРШИЙ дуже швидко і просто! Всього 15 хвилин і потрібна сума, для того, щоб полагодити машину, у вас! Ви можете вибрати будь-який зручний спосіб отримання грошей: готівкою або переказом на банківську карту. Кредитування майбутнього вже доступне!