Автоломбард ПЕРШИЙ – краще рішення для автолюбителів, якщо терміново потрібна велика сума грошей. Чи можна закласти машину, яка в кредиті? Це питання хвилює багатьох наших клієнтів. Сьогодні Автоломбард ПЕРШИЙ дасть вам на нього повну і вичерпну відповідь.

Чому не можна оформляти позику під заставу машини, яка в кредиті?

Закласти машину, що знаходиться в кредиті, у нас не можна з тієї причини, що це може негативно відбитися на вашій кредитній історії. Додаткове фінансове навантаження може призвести до прострочення і погіршення вашої виписки з банку. Крім того, перш, ніж оформляти договір, Автоломбард ПЕРШИЙ перевіряє вашу фінансову історію на наявність відкритих позик і заборгованостей по ним. Наявність позики, що була взята на купівлю автомобіля, стане підставою для відмови. Також, машина в кредиті є власністю банку, де була оформлена позика на покупку транспортного засобу. Автоломбард ПЕРШИЙ не має права видавати гроші під заставу транспорту, яка не перебуває у володінні клієнта повністю.

Як оформити кредит під заставу машини в автоломбарді ПЕРШИЙ

Коли ви закінчили всі виплати за машину, яка в кредиті, ми зможемо видати вам потрібну суму всього за 15 хвилин! Щоб закласти автомобіль у нас, необхідно:
  1. Зробити дзвінок за номером клієнтського сервісу – розповісти, який у вас транспорт (модель, стан, рік випуску), сказати, чи знаходиться машина в кредиті.
  2. Отримати безкоштовну попередню оцінку – виходячи з озвучених вами даних про транспортний засіб, наш фахівець зробить для вас попередню оцінку і назве імовірну суму позики під заставу автомобіля. Це займе лічені хвилини.
  3. «Жива» оцінка – якщо сума, названа під час попередньої оцінки, вас влаштує, пропонуємо записатися на зустріч, щоб наш кредитний експерт оцінив ваш автомобіль і назвав остаточну суму позики.
  4. Оформлення договору і отримання грошей – після всіх експертиз ви зможете закласти авто, укласти договір і отримати свої гроші готівкою або на картку. Для того, щоб закласти автомобіль у нас, потрібно мінімум документів.
Сподіваємося, що ми дали вичерпну відповідь на питання: «Чи можна закласти машину, яка в кредиті?» Автоломбард ПЕРШИЙ турбується про чистоту кредитної історії як наших діючих, так і потенційних клієнтів. Саме тому ми відмовляємо надавати послугу видачі коштів за авто, позика за яке ще не виплачена в повній мірі.